TED Mezunları Dernekleri Federasyonu Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı 07.05.2016 tarihinde Ankara’da yapıldı.

TED Mezunları Dernekleri Federasyonu Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı 07.05.2016 tarihinde Ankara’da yapıldı.

image001

TED Mezunları Dernekleri Federasyonu Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı 07 Mayıs 2016 Cumartesi günü saat 11:00’de TED Ankara Koleji Vakfı Okulları Genel Müdürlük Konferans Salonu, Taşpınar Mahallesi 2800 Cad.No 5 İncek Gölbaşı Ankara adresinde yapıldı.

Yönetim Kurulu faaliyet ve hesap raporlarının görüşülmesi ve ibra edilmesi sonrasında tüzük değişiklikleri görüşüldü ve karara bağlandı.

Giriş aidatı ve üye aidatlarının belirlenmesi ve Yönetim Kurulu tarafından hazırlanan 2016-2017 yılı bütçesinin görüşülmesi sonrasında Yönetim, Denetim ve Disiplin Kurulu Asıl ve Yedek Üyeleri’nin seçimine geçildi.

Seçimin tamamlanması, Görüş ve temennilerin dile getirilmesinden ve TED Mezunları Dernekleri Federasyonu Başkanı Kemal Yüce’nin teşekkür konuşmasının ardından ardından Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı sona erdi.

TED Genel Başkanı Selçuk Pehlivanlıoğlu toplantı salonuna gelerek yeni yönetim, denetim ve disiplin kurulu adaylarını tebrik etti ve başarılar diledi.

 

_LEV7394

 

_LEV7394_LEV7389

_LEV7387

_LEV7384_LEV7382_LEV7379_LEV7377_LEV7375_LEV7373_LEV7371_LEV7369_LEV7367_LEV7365_LEV7363_LEV7360_LEV7358_LEV7355_LEV7352_LEV7350_LEV7349_LEV7347_LEV7345_LEV7343_LEV7342_LEV7340_LEV7322_LEV7319_LEV7313_LEV7306_LEV7302_LEV7296_LEV7291_LEV7272_LEV7249_LEV7238_LEV7219_LEV7209_LEV7188_LEV7182_LEV7180

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mevcut Yönetim, Denetim ve Disiplin Kurulu Asıl ve Yedek Üyeleri’nin çoğunun yanı sıra en son seçimden sonra federasyona üye olan yeni dernek temsilcilerinin de katılımıyla tek liste ile gidilen seçim sonucu aşağıdaki gibi olmuştur.

YÖNETİM KURULU

  1. KEMAL YÜCE
  2. ATAYLA VARLIK
  3. M.SERHAN ÖZDEMİR
  4. GAMZE İLALAN
  5. SİM KARAMAN
  6. SELDAĞ GÜNEŞ PECHKE
  7. GÜLSÜN ÖZYURT
  8. ÇAĞRI TAMUR
  9. MUSTAFA EVİRGEN
  10. DEMET BUYURMAN
  11. SALİH OMURTAY
  12. BURÇİN BAHADIR
  13. LEVENT AKSOY
  14. ASLI AYDIN
  15. REFİK RENDA
  16. NEVZAT AKÇAOĞLU
  17. İBRAHİM BAHÇECİOĞLU
  18. UFUK YILMAZ
  19. YASEMİN HASKARAMAN

DENETİM KURULU

  1. KAYHAN KUZUCU
  2. İSMAİL HAKKI ATAÇ
  3. H.S.ENDER BAŞARAN

 

DİSİPLİN KURULU

  1. KORHAN PEREK
  2. ÖZGÜR ERALP
  3. HATİCE GÜLEN VARLIK
  4. YÜCEL KIRAT
  5. MURAT KÖMÜRCÜ